تاریخ خبر    کد : c8aa73617a

مهندس هوشیار: پرداخت بخش اعظمی از بدهی های سازمان/آغاز عملیات اجرایی ساختمان اداری سازمان

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی از پرداخت بخش اعظمی از بدهی‌های سازمان همیاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان شرقی، مهندس صالح هوشیار در آخرین جلسه شورای سازمان همیاری که در محل استانداری آذربایجان شرقی و به ریاست مهندس رحمتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد  گفت: خوشبختانه با تلاش همکاران سازمان، توانسته ایم بخش اعظمی از بدهی های سازمان را پرداخت کنیم.

وی با اشاره به بخشی از پروژه های در دست اجرا این سازمان و پروژه هایی که عملیات اجرایی آن ها در سال 98 آغاز خواهد شد ادامه داد: عملیات اجرایی ساختمان اداری سازمان همیاری شهرداری های استان، از ابتدای سال جاری و با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح بازآفرینی شهری در تبریز ادامه داد: طبق دستور ریاست محترم هیات مدیره، جناب آقای مهندس رحمتی، 10 هکتار از اراضی سازمان همیاری به اجرای این طرح اختصاص خواهد یافت.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود از شهرداران خواست که همکاری خوب و مستمری با سازمان همیاری داشته و در شکوفایی حوزه بازرگانی و اقتصادی سازمان موثر باشند.