تاریخ خبر  سه شنبه - ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸  کد : cbe9c36411

هوشیار: همت سازمان همیاری برای اجرای پروژه های شاخص/قدردانی فرمانده سپاه عاشورا از نقش موثر سازمان در مناطق سیل زده لرستان

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با فرمانده سپاه عاشورا، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان، مهندس هوشیار، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه به بیان بخشی از مهم ترین عملکرد سازمان همیاری شهرداری های استان در یک سال اخیر همچون پرداخت بدهی های 12 میلیارد تومانی سازمان و آغاز چندین پروژه عمرانی شاخص در تبریز برای سالجاری اشاره کرد.

 

سردار عابدین خرم نیز در دیدار به بیان مطالبی پیرامون خدمات شاخص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جای جای ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: با اتحاد و همدلی و استفاده از تمامی منابع ملی می توانیم مشکلات را یکی پس از دیگری رفع کرده و برای پیشرفت ایران اسلامی تلاش کنیم.

 

وی با اشاره به سیل اخیر و خسارات شدید آن در برخی استان های کشور تصریح کرد: مردم ما بار دیگر حس نوع دوستی و مهربانی خود را به نمایش گذاشتند و اگر همکاری و تعامل سازنده مردم را در بحران اخیر، شاهد نبودیم، همچنان بسیاری از مشکلات، بدون رفع باقی مانده بود.

وی همچنین از ارسال محموله های غذایی و بهداشتی کارکنان سازمان همیاری شهرداری های استان به مناطق سیل زده استان لرستان قدردانی کرد.