تاریخ خبر  98/2/10  کد : cc899cdc8a

صادقزاده تحول و پویایی در سازمان همیاری مشهود است قدردانی از زحمات و تلاش‌های مهندس هوشیار

دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر و سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: تحول و پویایی در سازمان همیاری، مشهود است


به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان شرقی، مهندس کریم صادقزاده تبریزی با حضور در این سازمان از زحمات و تلاش های مهندس صالح هوشیار، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان شرقی و کارکنان و پرسنل آن قدردانی کرد.

 وی با اشاره به وجود بیش از 45 هزار کارگاه در سطح شهر تبریز عنوان کرد: در حال حاضر 673 هزار کارگر بیمه شده اجباری و 173 هزار بازنشسته در استان آذربایجان شرقی وجود دارد که از این تعداد، 115 هزار نفر در شهر تبریز زندگی می کنند.

 وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در زمان فعالیت دولت های نهم و دهم، روز به روز بر تعداد واحدهای صنعتی و تولیدی بحرانی استان افزوده می شود اظهار کرد: متاسفانه در آن مدت، تعداد واحدهای بحرانی استان به بیش از 222 واحد رسیده بود که در سایه تدبیر مدیریت استان و همت همه جانبه مجموعه کارگرایان و کارفرمایان به 13 مورد رسیده است.

 دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر تبریز همچنین با شایسته خواندن انتصاب مهندس صالح هوشیار به عنوان یک مدیر جوان در مدیریت عاملی سازمان همیاری شهرداری های استان تصریح کرد: مهندس هوشیار از مدیران جوان، کارآمد، کاربلد، متخصص و تحول افرین استان است که همچون پدر و برادر خویش، در هر مسئولیتی که بوده، منشا خیر و برکت برای کارکنان و بخصوص جوانان بوده است.

 صادقزاده اذعان کرد: بعد از حضور مهندس هوشیار، هیچ مشکل کارگری و کارفرمایی را در این مجموعه شاهد نبوده و همواره شاهد پرداخت بموقع حقوق و مزایای کارکنان و کارگران زحمتکش سازمان همیاری هستیم.

 وی همچنین عنوان کرد: معتقدم که با استفاده همه جانبه از ظرفیت سازمان هایی همچون سازمان همیاری و واگذاری بسیاری از پروژه ها توسط شهرداری ها به این مجموعه، شاهد مدیریت شهر با کمترین هزینه و بهترین کیفیت خواهیم بود.

 مهندس صالح هوشیار نیز در این دیدار از تلاش های مهندس صادقزاده در شورای اسلامی کلانشهر تبریز قدردانی کرده و به تبیین مهم ترین اقدامات این سازمان در10 ماه گذشته پرداخت.

  وی از پرداخت بدهی های سازمان در این 10 ماه گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه در این مدت اندک، سازمان همیاری شهرداری های استان را از یک سازمان بدهکار به سازمانی سودده تبدیل کرده ایم که این امر جز در سایه همدلی، وحدت و تلاش شبانه روزی تمامی پرسنل و کارکنان سازمان، میسر نمی شد.

 وی در تعریف علم مدیریت گفت: مدیریت صحیح بعنی به کارگیری مناسب از نیروی انسانی. این موضوع همواره سرلوحه اهداف و اولویت های بنده در بخش های مختلف سازمان بوده و خواهد بود.

  وی همچنین از آغاز عملیات احداث یک هزار واحد مسکونی در اراضی 132 هکتاری کرکج برای افراد بدمسکن و حاشیه نشین در آینده نزدیک و در راستای اجرای برنامه طرح بازآفرینی شهری خبر داد.

 وی همچنین از اقدامات سازمان همیاری شهرداری های استان در احداث یک هزار واحد مسکونی برای حاشیه نشینان تبریز در طرح بازآفرینی شهری قدردانی کرد.

 گفتنی است در پایان این دیدار، صادقزاده، لوح تقدیری به پاس زحمات و حمایت های مهندس صالح هوشیار از طرف خانه کارگر و مهندس حسینی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان جوانان و کارگران به وی اهدا کرد.