تاریخ خبر  دوشنبه 4 شهریور ماه 98  کد : d661da215f

برگزاری جلسه شورای سازمان

برگزاری جلسه شورای سازمان در نیمسال اول 98

تعامل شهرداری‌ها با سازمان همیاری موجب توسعه شهری می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی سازمان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: تعامل بیشتر شهرداری‌ها با سازمان همیاری شهرداری‌های استان موجب توسعه شهری می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی سازمان، جواد رحمتی روز دوشنبه در نشست با شهرداران و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان اظهار کرد: تلاش می کنیم شهرداری ها با سازمان همیاری تعامل بیشتری داشته باشند تا کارآمدی این سازمان افزایش یابد و از طرف دیگر از ظرفیت های آن برای توسعه شهری استفاده شود. 

وی افزود: باید روند سودهی سازمان با سرعت بیشتری عملیاتی شود و به سمت استانداردسازی حرکت کند؛ بر این اساس ایجاد تغییرات در روش ها لازم است. 

 معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی همچنین اظهار کرد: براین اساس مقرر شده تا شهرداری ها به خصوص شهرداری تبریز نسبت به تودیع مطالبات سازمان اقدام کنند. 

 رحمتی اضافه کرد: البته شهرداری ها بدون حاشیه مسائل خود را انجام می دهند و روند مناسبی را دنبال می کنند. 

 تقویت بدنه کارشناسی موجب افزایش کارآمدی شهرداری هاست.

 مدیرکل امور شهری استانداری آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: تقویت بدنه کارشناسی موجب تقویت و افزایش کارآمدی شهرداری ها در حوزه تخصصی، اجرایی و خدماتی می شود. 

 مرتضی علیخانی اظهار کرد: از طرفی خدمت رسانی سریع و بی منت مانع نارضایتی مردم شده و خود به خود بسیاری از مشکلات و مسائل برطرف می شود. 

 وی همچنین از پایان فرصت تکمیل مدارک برای ارزیابی شهرداری های آذربایجان شرقی تا ۱۰ شهریور امسال خبر داد. 

 تعامل خوب سازمان همیاری با شهرداری های آذربایجان شرقی

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست با اشاره به عملکرد سال ۱۳۹۷ این سازمان گفت: با توجه به شرایط جامعه و مسائل مختلف سازمان در گذشته، عملکرد مناسبی داشته‌ایم و تعامل و روابط خوب با شهرداری‌ها برقرار شده است. 

 صالح هوشیار ادامه داد: سامان دهی کارخانه قطعات بتن انجام شده و ماهانه ۹ هزار متر کفپوش و ۲۵ هزار متر جدول تولید می شود و امسال تاکنون ماهانه ۵۰۰ میلیون تومان تولید داشته است. 

 وی اضافه کرد: با شهرداری های هشترود ، میانه ، مرند ، هادیشهر ، اسکو، ملکان، سهند ، تبریز و ... در این خصوص عقد قرارداد و برای ساخت پل روگذر میانه ۹ میلیارد تومان با شهرداری این شهر قرارداد منعقد شده است. 

 هوشیار ادامه داد: ساخت آمفی تئاتر عون بن علی با ۸۰۰ میلیون تومان، طرح خدماتی و تجاری با ۸۰ میلیارد تومان، طرح محوطه سازی مساکن مهر، طرح ساخت ساختمان جدید شهرداری ملکان، راه اندازی کارخانه آسفالت ایلخچی از جمله اقدامات در دست اقدام سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان شرقی است.

  

همیاری شهرداری تبریز را به این شناسه شبکه های اجتماعی دنبال کنید

hamyaritabriz@